Aktualności

Aktualności

V Edycja GLASSBUD CUP

W ostatnią sobotę tj. 05.01.2019r odbyła się kolejna – już V edycja międzynarodowego turnieju piłki nożnej pod Patronatem GLASSBUD CONSTRUCTION... Czytaj dalej »

Nowoczesne technologie wykorzystywane w budownictwie stają się jednym z kluczowych narzędzi profesjonalnych firm realizujących inwestycje. Od początkowego etapu sporządzania dokumentacji... Czytaj dalej »

Przystąpiliśmy do realizacji prac w ramach projektu “Osada Tyliczki” – nowoczesny park wakacyjny. 17 października 2018r odbyła się ceremonia wkopania... Czytaj dalej »

Prawie 450 km nowych dróg zamierza w 2018 roku oddać do użytku GDDKiA. Ukończone zostaną dłuższe ciągi, m.in. cała droga... Czytaj dalej »

Droga do Strefy Inwestycyjnej przy autostradzie A18 nabrała już kształtu, przed nami jeszcze m.in. przebudowa wjazdu łączącego drogę wojewódzką z... Czytaj dalej »

Street Soccer Iłowa 2018

GLASSBUD CONSTRUCTION sp. z o.o. był współorganizatorem imprezy z okazji odbywających się Mistrzostw Świata w piłce nożnej. W dniach 23-24... Czytaj dalej »

Nasze przedsiębiorstwo jako Generalny Wykonawca  rozpoczęło budowę drogi łączącej drogę gminną – dz. nr 341/24 z drogą wojewódzką nr 296.... Czytaj dalej »

14 grudnia br. odbyło się spotkanie świąteczne Burmistrza Iłowej Pawła Lichtańskiego z przedsiębiorcami prowadzącymi działalność gospodarczą na terenie Gminy Iłowa. ... Czytaj dalej »

GLASSBUD CUP 2017 ZA NAMI!

W niedzielę (10 grudnia br.) w Hali Widowiskowo – Sportowej ,,Piast” odbyła się kolejna edycja międzynarodowego turnieju piłki nożnej w... Czytaj dalej »

Rozpoczęliśmy realizację kolejnego etapu robót opartego na umowie z CTP Alpha Poland sp. z o.o. Zakres prac drogowych, który mamy... Czytaj dalej »