Nowoczesne technologie wykorzystywane w budownictwie stają się jednym z kluczowych narzędzi profesjonalnych firm realizujących inwestycje. Od początkowego etapu sporządzania dokumentacji i inwentaryzacji terenu, przez monitorowanie postępów prac do inwentaryzacji zrealizowanych projektów, zaawansowane technologicznie profesjonalne drony pozwalają inwestorowi oraz wykonawcy zaoszczędzić zarówno czas jak i pieniądze.

Glassbud Construction zachowując pełen profesjonalizm działań oraz podążając za światowymi trendami, nieustannie optymalizuje i modernizuje swoją flotę opartą o technologie GPS, dba o rozwój swojej kadry inżynierskiej jak również korzysta ze wszystkich tego rodzaju rozwiązań technologicznych.

Miło nam poinformować, iż dnia 6/12/2018 sfinalizowaliśmy współpracę z firmą NaviGate, przejmując przez naszego Project Managera Przemysława Pers pierwszego zestawu drona Phantom 4 Pro, dostarczanego przez DJI pracującego z dostarczanym przez PIX4D oprogramowaniem PIX4DMapper.

Nasze kolejne projekty będą od teraz monitorowane jeszcze dokładniej, więc nasi klienci będą mogli cieszyć się z jeszcze szybszych i bardziej szczegółowych raportów z postępu prac.

Do zobaczenia na budowie!