Nowoczesny “DRON” do pomiarów geodezyjnych

Nowoczesne technologie wykorzystywane w budownictwie stają się jednym z kluczowych narzędzi profesjonalnych firm realizujących inwestycje. Od początkowego etapu sporządzania dokumentacji i inwentaryzacji terenu przez monitorowanie postępów prac do inwentaryzacji zrealizowanych projektów zaawansowane technologicznie profesjonalne drony pozwalają inwestorowi oraz wykonawcy zaoszczędzić zarówno czas jak i pieniądze.

Glassbud Construction zachowując pełen profesjonalizm działań oraz podążając za światowymi trendami nieustannie optymalizuje i modernizuje swoją flotę opartą o technologie GPS, dba o rozwój swojej kadry inżynierskiej jak również korzysta ze wszystkich tego rodzaju rozwiązań technologicznych.

Miło nam poinformować iż dnia 6/12/2018 sfinalizowaliśmy współpracę z firmą NaviGate przez przejęcie przez naszego Project Managera Przemysław Pers pierwszego zestawu drona Phantom 4 Pro dostarczanego przez DJI pracującego z dostarczanym przez PIX4D oprogramowaniem PIX4DMapper.

Nasze kolejne projekty będą od teraz monitorowane jeszcze dokładniej nasi klienci będą mogli cieszyć się z jeszcze szybszych i bardziej szczegółowych raportów z postępu prac.

Do zobaczenia na budowie!