GLASSBUD CONSTRUCTION jest nowoczesnym, prężnie się rozwijającym przedsiębiorstwem

Budujemy z pasją

facebook logo linkedin logo instagram logo youtube logo

Wizją założyciela GBC było zbudowanie marki znaczącej na rynku usług budowlanych w Polsce poprzez rozwój zapewniający za każdym razem zachowanie najwyższej jakości realizowanych projektów jak również świadomość odpowiedzialności za otaczające nas środowisko naturalne oraz dbałość o rozwój kadry, której praca przekłada się bezpośrednio na wyniki osiągane przez spółkę.

Działalność GBC polega na realizacji projektów dla sektora prywatnego i publicznego włączając w to wszelkiego rodzaju usługi związane z budownictwem z największą specjalizacją w zakresie robót ziemnych. Posiadanie własnego, niezawodnego parku maszynowego daje GBC gwarancję dobrej organizacji pracy, precyzji wykonywanych zadań oraz gwarancję terminowości finalizacji prac.

Historia działalności GBC to ponad dekada zrównoważonego rozwoju i odpowiedzi na aktualną sytuację rynkową przy ciągłym zachowaniu najwyższych standardów:

2005CEO spółki Michał Koseła rozpoczyna działalność na rynku usług ogólnobudowlanych pod firmą GLASS-BUD.
2009Sytuacja rynkowa, wzrost zamówień i coraz większe potrzeby klientów skłaniają założyciela do rozszerzenia struktury oraz zakresu działalności poprzez powołanie do życia kolejnych przedsiębiorstw w branży budowlanej, inwestycyjnej i deweloperskiej. W wyniku tych działań w 2009 roku powstaje GLASSBUD CONSTRUCTION Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów budowlanych.
2011W celu poprawy jakości i dokładności podejmowanych realizacji, na przełomie 2010 i 2011 roku przeprowadzane są szerokie inwestycje związane z parkiem maszynowym oraz wykorzystywanymi technologiami w celu zapewnienia najlepszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie narzędzi w budownictwie.
2013W wyniku szerokiego rozwoju parku maszynowego, oraz bardzo dużego zapotrzebowania na wynajem dobrej jakości ciężkiego sprzętu budowlanego jak również w celu zachowania możliwości odpowiedniego zarządzania systemem serwisowym parku maszynowego do życia powołany zostaje nowy podmiot PRIMA EQUIMPENT & INSURANCE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, która w swoich statutowych działaniach rozpoczyna również profesjonalną obsługę rynku ubezpieczeniowego.
DzisiajDziałalność spółki dzisiaj to przede wszystkim kilkadziesiąt sprawdzonych przez lata i zgranych osób reprezentujących zarówno kadrę budowlaną, inżynierską jak i zarządzającą, wspieraną przez najnowocześniejsze technologie w budownictwie, a także wiedzę zdobywaną na licznych kursach, warsztatach oraz szkoleniach.

Kluczowym atutem w realizacji ambitnych zadań zawsze w budżecie, oraz z reguły przed terminem – umożliwia zmodernizowany, nowoczesny i bardzo dobrze zarządzany park maszyn i urządzeń budowany w oparciu o ponad dekadę bogatego doświadczenia rynkowego w każdej konfiguracji obsługi realizacyjnej procesu budowlanego w całym kraju. Dla inwestorów prywatnych i publicznych. Krajowych i międzynarodowych.

Naszym klientom służymy radą w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań. Podczas realizacji staramy się dobierać najnowocześniejsze technologie. Podstawowym priorytetem jest także najwyższa jakość i zadowolenie naszych klientów.