Aktualności

Aktualności

Nasze przedsiębiorstwo jako Generalny Wykonawca  rozpoczęło budowę drogi łączącej drogę gminną – dz. nr 341/24 z drogą wojewódzką nr 296.... Czytaj dalej »

14 grudnia br. odbyło się spotkanie świąteczne Burmistrza Iłowej Pawła Lichtańskiego z przedsiębiorcami prowadzącymi działalność gospodarczą na terenie Gminy Iłowa. ... Czytaj dalej »

GLASSBUD CUP 2017 ZA NAMI!

W niedzielę (10 grudnia br.) w Hali Widowiskowo – Sportowej ,,Piast” odbyła się kolejna edycja międzynarodowego turnieju piłki nożnej w... Czytaj dalej »

Rozpoczęliśmy realizację kolejnego etapu robót opartego na umowie z CTP Alpha Poland sp. z o.o. Zakres prac drogowych, który mamy... Czytaj dalej »

Do tegorocznej rywalizacji przystąpiło 71 przedsiębiorstw z całego regionu. Wyróżnienie otrzymała także nasza firma GLASSBUD CONSTRUCTION sp. z o.o. Lubuski... Czytaj dalej »

Zachodnia Izba Przemysłowo-Handlowa w Gorzowie Wielkopolskim to niezależna organizacja powołana, by chronić i reprezentować interesy zrzeszonych w niej przedsiębiorców. Powstała... Czytaj dalej »

EE-METAL ma na celu dostarczenie przedsiębiorstwom innowacyjnych narzędzi technicznych, handlowych i finansowych w celu pokonania istniejących barier, które utrudniają przyjęcie... Czytaj dalej »

Nawiązując współpracę z Czeskim potentatem, Nasza firma przystąpiła do realizacji zadania jakim jest budowa hali magazynowo-produkcyjnych zagranicznych inwestorów w Strefie... Czytaj dalej »

Dzięki negocjacjom prowadzonym z  Servone Poland Sp. z o.o. – Głównym Wykonawcą hali produkcyjnej akumulatorów do silników elektrycznych w Biskupicach... Czytaj dalej »

Gazela Biznesu 2016 roku

1. GLASSBUD CONSTRUCTION sp. z o.o. została laureatem Gazeli Biznesu 2016 roku: Ranking e-Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających... Czytaj dalej »